2. loeng – E- portfoolio ja personaalne õpikeskkond

Kodutöö:

Kahjuks pole mul hobidega seoses mõnda märkimisväärset saavutus ja õpingutele tagasi mõeldes pole ka just midagi erilist välja tuua. Jätan siis oma hiilgava originaalsuse mõneks teiseks korraks ja esitlen enda gümnaasiumi lõpputunnistuse. :

DSC_0290

Üldises perspektiivis ei saa seda just eriliseks saavutuseks nimetada: igal üliõpilasel peaks üks selline dokument kuskil olemas olema. Aga samas on see saavutus minu jaoks. Selle ühel lehel on tunnistus, et ma olen 12 aastat õppinud ning see on minu tulemus selle pingutuse eest. Tekkib isegi tunne, et võibolla polegi küllalt grandioosne selle kohta.

On ka veel üks teine leht (mida pole vaja avalikustada), kus on mu hinded. Tulemused on üpris head, kui Eesti Keel välja arvata (mis peaks juba ilmne olema). Loomulikult oleksin võinud rohkem pingutada, eriti reaalainete poolel. Kuid üldiselt jäin rahule selle saavutusega.

Kui küsida, et kuidas ma saaksin paremini seda teha, siis probleemseks saab asjaolu, et gümnaasium on juba läbi ja selle tulemusi muuta ei saa. Teisest küljest oli see ju õppimine ja seda saaks ma ikka edasi teha. Enese harimist saan ja pean veel teostama. Muidugi gümnaasiumi materjale ma uuesti läbi lugema ei hakka, kui selleks just erilist vajadust ei tekki.

Advertisements

One thought on “2. loeng – E- portfoolio ja personaalne õpikeskkond

  1. Tänan.

    Kui pisut norida, siis küsimuse all “kuidas ma saaksin seda paremini teha” olekski saanud arutleda selle üle, et kas oleks saanud veel rohkem pühenduda õppimisele, eksamiteks rohkem õppima, eratunde võtma, konsultatsiooni läbima vms. Aga üldiselt suur tänu, ülesanne on kenasti sooritatud.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s