11.loeng – Multimeedium kodus

Kodutöö:

Minu ideaalne kodune meediasüsteem oleks järgmine:

1. Loomulikult mu arvuti (sertifikaadi leidmine osutub probleemseks) – Video/pildi/muusika kasutamine ja muutmine, pääs interneti, programmid ja mängud jne. Soovin saada täis komplekti.

2. Printeriks sobib praegune Samsungi CLP-320 seeria printer (http://certification.dlna.org/certs/REG21067737.pdf) – Usaldusväärne printimine

3. Meelelahutuseks on loomulikult vaja ka tv-d (Enda mudelit ei leidnud, aga see sobiks : http://certification.dlna.org/certs/REG71666474.pdf) – Eriti midagi peale selge pildi ei oota.

4. Mängukonsool Sony Playstation 3 (http://certification.dlna.org/certs/REG06804606%281%29.pdf) – Lisaks oma põhifunktsioonile täidab ka DVD/Blu-Ray mängija rolli. Võimaldab ka pilte vaadata, muusikat kuulata ja internetis käia, kuid need pole just kõige mugavamad lahendused.

5. Kodukino jääb ära, kuna minu väikeses toas poleks sellel erilist mõtet. Head kõrvaklappid võivad sama hea elamuse anda.

6. Võiks olla ka mingi lahe kaamera, näideks NEX-6 (http://certification.dlna.org/certs/REG58356624.pdf) – Head pildid.

7. Lõpetuseks muidugi nutitelefon: Sony Ericsson Xperia Arc (http://certification.dlna.org/certs/REG56678633.pdf) – Nagu moodsale inimesele kombeks, peaks telefoniga kõik mobiilselt juhitav ja kättesaadav olema ning terve elu sõltuma telefoni akust.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s